DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Żyj nowocześnie

Blog Żyj nowocześnie

Nowoczesność, komfort i wygoda to hasła, które przyciągają nas i skłaniają do sięgania po luksusowe rzeczy. Z całą pewnością jednym z takich rozwiązań jest łóżko kontynentalne. To łóżko jest idealnym meblem dla eleganckich wnętrz, prywatnych mieszkań, domów wczasowych czy hoteli. Ten rodzaj łóżka szczególnie wyróżnia specjalny rodzaj materaca, który został umieszczony na drewnianej skrzyni, która jest wypełniona sprężynami bonelowymi oraz składa się z ramy obitej tapicerką. Taka konstrukcja łóżka gwarantuje satysfakcję użytkowania i zapewnia komfort na długie lata.

Funkcjonalne łóżka

U nas znajdziesz łóżka kontynentalne w rozmaitych rozmiarach, jedno lub dwuosobowe. Dodatkowym dużym plusem jest zagłówek, który pozwoli nam zachować odpowiednią pozycję, tak by nasze plecy i kręgosłup mogły cieszyć zdrowiem na długie lata. Dla wszystkich tych, którzy stawiają na funkcjonalność, łóżka usłużą miejscem do przechowania kołder, poduszek, jak i całej pościeli.

Łóżko kontynentalne Denver

Dla miłośników stylu hotelowego

Jeśli cenimy sobie odrobinę luksusu, a styl hotelowy robi na nas wrażenie, to klasyczne łóżko kontynentalne z dużym zagłówkiem będzie wprost idealne, by sprostać naszym oczekiwaniom. Jego salonowy fason, podbija serca miłośników hotelowego stylu, więc można z powodzeniem cieszyć się jego prestiżową formą. Łóżka kontynentalne w zasadzie znajdą dobrego odbiorcę w każdej grupie wiekowej, począwszy od dzieci i młodzieży, gdzie świetnie dobrana pościel i poduszki stworzą razem z łóżkiem urocze miejsce do spania. Dla seniorów wspaniałym atutem będzie swoboda wstawiana rano, gdyż łóżko jest na odpowiedniej wysokości, która zbytnio nie obciąża kręgosłupa. Tak więc poranne wstawanie z tym łóżkiem staje się przyjemne i lekkie. Dopasuj ten cudowny mebel, do przestrzeni swojej sypialni i ciesz się komfortem już dziś!

Sklep meblowy 2021

Nowoczesne łóżka