DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Łóżka kontynentalne

Blog Łóżka kontynentalne

Wygoda, jakich mało

Łóżka kontynentalne biją rekordy popularności, stały się zdecydowanie hitem 2012 r. Zainteresowanie tymi wspaniałymi meblami rośnie z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc a słowom poparcia wśród sympatyków tych łóżek nie ma końca. Łóżka kontynentalne - to Bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Co sprawia, że te łóżka są tak bardzo wygodne? Na czym polega ich tajemnica? Przyjrzyjmy się zatem im z bliska.

Materac

Łóżka kontynentalne zostały wyposażone w solidną tapicerowaną skrzynię, która umieszczona jest w dolnej części łóżka na niewielkich nóżkach. Skrzynia ta potocznie nosi nazwę „boxspring". We wnętrzu owej skrzyni możemy znaleźć wygodny materac sprężynowy, który odgrywa bardzo ważną rolę w całej konstrukcji łóżka. Ten wspaniały materac ma cudowne właściwości, mianowicie dopasowuje się do ludzkiego ciała jego kształtu oraz ciężaru. Łóżka kontynentalne zaopatrzone są najczęściej w materace kieszeniowe, z uwagi na ich wspaniałe właściwości. Materace te mogą z powodzeniem tolerować duże ciężary, tak więc nie musimy przejmować się kilogramami, ani odkształceniem się materaca. Przy wyborze materaca musimy zwrócić uwagę na jego twardość oraz wybrać ten, który idealnie wpasuje się w nasze potrzeby. Musimy pamiętać o tym, że nasz kręgosłup potrzebuje solidnego oparcia, tak by podczas wypoczynku nocnego ciało mogło się w pełni zregenerować.

Topper

Kolejnym istotnym elementem łóżka kontynentalnego jest topper, zaliczamy go do rodzaju nakładki na łóżko. Jednak odgrywa on znacznie większą rolę, gdyż pełni on funkcję materaca nawierzchniowego. Topper pomaga głównemu materacowi zachować dłuższą żywotność. Dzieje się to za sprawą tego, że topper idealnie uzupełnia całą konstrukcję łóżka, przez co wzrasta komfort wypoczynku nocnego. Topper również skutecznie ochroni nas przed roztoczami oraz wspaniale dopasuje się do kształtów ciała. Ten nieodzowny element łóżka zagwarantuje nam zdrowy i spokojny sen.

Zaopatrz się w ten wspaniały materac- kapę i ciesz się wypoczynkiem, który zagwarantuje całemu twemu ciału bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Łóżka kontynentalne - to Bezpieczeństwo i komfort użytkowania

Zapraszamy serdecznie do naszej oferty.

 Mrgroup