DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Jakie łóżko wybrać?

Blog Jakie łóżko wybrać?

Wybieramy łóżko

Wybór łóżka wcale nie jest taki prosty, jakby się nam mogło wydawać. Gdy zaczynamy szukać odpowiedniego dla siebie łóżka, to musimy zadać sobie ważne pytanie, jakiego łóżka poszukujemy? Co staje się dla nas priorytetem w wyborze łóżka, co odgrywa dla nas ważną rolę i jaki cel chcemy osiągnąć? Wybór łóżka wcale nie należy do łatwych, jeśli nie mamy do końca sprecyzowanych oczekiwań. Jakie łóżko wybrać?

Wybierz wygodę

Łóżka kontynentalne cieszą się ogromną popularnością, z uwagi na swoją masywną budowę i wygodę, jaką oferują. Zbudowane są z drewnianej dolnej skrzyni na nóżkach, posiadają wkład ze sprężyn bonellowych lub kieszeniowych. Kolejnym ich elementem jest materac nawierzchniowy-toper. Całe łóżko kontynentalne pokryte jest tapicerką, przez co łóżko nabiera charakterystycznego szlachetnego wyglądu. Natomiast tapicerowane wezgłowie jest jak wisienka na torcie, oddając w pełni elegancje tego mebla. To niezwykle praktyczny dodatek, który zapewni nam komfort podczas czytania czy oglądania telewizji w łóżku.

Wysokie i wygodne

Łóżka kontynentalne to łóżka dosyć wysokie i bardzo wygodne, jest dużo wyższe od tradycyjnych znanych nam łóżek. Oferuje nam wspaniały nocny wypoczynek na ok.60-70 centymetrów wysokości nad podłogą. Osoby mające jakiekolwiek problemy z kręgosłupem będą dosłownie wniebowzięte, mogąc wstawać rano z tego cudownego łóżka. Łóżka te sprawdzają się doskonale w przestrzennych sypialniach, choć nie jest to jakimś wymiernikiem, by owo łóżko posiadać i móc w pełni korzystać z jego dobrodziejstw. Musimy zwrócić uwagę na fundament łóżka, jakim jest skrzynia, gdzie z powodzeniem możemy przechowywać pościel w specjalnym pojemniku. Kolejnym atutem łóżka kontynentalnego jest to, że nie trzeba martwić się o odpowiednie miejsce na poduszki. Kołdrę czy prześcieradło, to łóżko pomieści wszystko w szufladach, co zaoszczędzi nam stosunkowo dużo przestrzeni, a nasza pościel będzie wygodnie przechowywana.

Łóżko Madryt

Sklep meblowy 2021

Jakie łóżko wybrać?